Odpověď na: IVF

#1147
Čápátka
Správce

AMH máš skutečně vysoké a počet připravených vajíček není malý. Je škoda, že nejsou zralá. Nezralá vajíčka bývají při krátké stimulaci. Nemůže to být tím? A proč v CARu transferují moruly? Předpokládám, že připlácíte za prodlouženou kultivaci, tak by vám embrya mohli kultivovat až do 5. dne do stádia blastocysty.
Lázně jsou určitě fajn nápad, odpočineš si a poznáš holky s podobnými starostmi. Sama jsem je do budoucna plánovala, když by se nedařilo. Ale to, že nemáš šanci na přirozené otěhotnění nemusí být pravda. I u PCOS může občas proběhnout ovulace, i když to nemusí být každý cyklus a dokonce ani nemusí být tak časně jako se obvykle píše (12.-15. den), ale třeba i 20. den cyklu. A všechny ty stimulace a hormonální přípravy na KET můžou mít dozvuky v dalších cyklech. Já jsem toho důkazem. Ovulace nebyla, jen po Clostilbegytu a dokonce 1x ani po něm ne, po stimulovaném KETu jsem měla 2x ovulaci (1x prokázanou ultrazvukem a při té poslední jsem otěhotněla). A to jsem si myslela, že ovulace sama prostě nepřijde…