Odpověď na: IVF

#1155
Čápátka
Správce

Někdy je opravdu těžké se vyznat v tom, co je správně. Těch cest, kterými se lékař může vydat může být někdy více a neznamená to, že když to někdo udělá trochu jinak, že je to úplně špatně.
V mém CARu taky mrazili 4. den, ale funguje to tak, že rozmrazují den před transferem a transferují se právě blastocysty. Tehdy jsem se na to vyptávala a vysvětlovala mi to embryoložka. Přesto jsem v moc diskuzích nenarazila na to, že by se to takto dělalo běžně.
Ač se dlouhý protokol u PCOS nedělá většinou jako 1. volba, tak znám osobně ženu, kde krátký protokol k ničemu nevedl, podstoupila dlouhý protokol a otěhotněla, její miminko bude za pár dní slavit 1. narozeniny.
Osobně bych taky spíše zkusila jiný CAR a svá vajíčka. Rozhodnutí přijmout darované vajíčko není vůbec snadné a já bych chtěla vyzkoušet všechny možnosti.
V lázních to bude určitě moc fajn, snad jsem neslyšela o nikom, kdo by tam byl nespokojený 🙂 Ať se Ti tam líbí a hlavně ať si odpočineš a nabereš hodně sil jak fyzických, tak psychických!